poniedziałek, 24 lutego 2014

02/24/2014

Coś w tym jest i Franek ma rację, że obecna sytuacja na Ukrainie przypomina rewolucję w Rumunii. nawet to pokazywanie luksusów Janukowycza, dokładnie tak samo pokazywali wille Ceausescu w 89. roku, tylko wtedy nie było internetu, a Ceausescu nie miał gdzie się schować. Trudny czas dla Ukrainy i domyślam się się przepychanki polski polityków wcale im nie pomogą. 

A dziś w Rumunii dzień zakochanych, kto ma ochotę niech sobie poczyta: http://www.rounite.com/?s=dragobete . Wczoraj zaprzyjaźnialiśmy się z kolejną stroną z bezpłatnymi filmami w internecie i w swojej naiwności daliśmy się naciąć na 3 euro plus vat, bo wszystko zrobione jest tak, żeby zmylić przeciwnika, czyli użytkownika, ale trudno, może nas to czegoś nauczy. W końcu wybraliśmy film, HER z seksownym głosem Scarlett Johansson, koncepcja ciekawa, ale film do mnie nie trafił, do Franka też nie, może to dobry znak, że jesteśmy ludźmi z krwi i kości, i potrzebujemy siebie. :)

Czy istnieje coś takiego, jak łatwy przepis na faworki? :)

2 komentarze:

 1. Seriale:
  www.iitv.info
  Trzeba obejść wersję premium, bo jest do dupy! Po zarejestrowaniu się, na dole strony pokaże się napis "nie chcę płacić", następnie na górze strony przejdź do iitv.info.
  Poza tym, i seriale i filmy (często świeżaki, prosto z kin): www.ekino.tv
  W obydwu przypadkach najlepiej oglądać na serwisie MAXVIDEO (płatny sms`em niecałe 6 złoty za 15 dni), lub PLAYED.TO (darmowy, streaming do 3 godzin), albo też PUTLOCKER`ze - całkowicie darmowym. Rzetelny jest też hd3d.cc, ale nie pamiętam ile się tam płaci.

  W kwestiach cukierniczych jestem idiotką. Mam swoją flagową szarlotkę, brownies i karpatkę. Innych się nie imam, bo wychodzą mi dupiaste-;)

  OdpowiedzUsuń